Z przyjemnością informujemy, iż grupa reprezentantów Polski, z którą na mistrzostwa do Berlina pojechał nasz Ambasador, Rafał Wieczorowski, powraca z medalami!

Komentarz Rafała:

„18 marca Odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Berlinie.
Mój klub miał zaszczyt reprezentować Polskę oraz federacje #IFKKyokushinkaiPoland
Wystawiłem 8 zawodników którzy przez ostatni rok na zawodach krajowych zdobyli najwięcej medali.
W zawodach startowało około 500 zawodników z 25 krajów,i był to dla nas kubeł zimnej wody.
Poziom wyszkolenia przeszedł nasze oczekiwania ,walki byłe niesamowicie trudne
startowali mistrzowie danych krajów ,wielokrotni mistrzowie świata.Regulamin pozwalał na kopniecie frontalne oraz kolanem na twarz co w Polsce jest dozwolone tylko w kategoriach seniorów.

I jestem mega dumny z moich zawodników 🙂
Każdy dał z siebie wszystko .Finalnie Kinga Korzyniec wygrała tytuł mistrzyni Europy wygrywając swoje wszystkie walki przed czasem oraz
Iga Szczygieł która była najmniejsza zawodniczka w swojej kategorii zdobyła srebrny medal .
Razem z nami był Sensei Dariusz Struski prezes IFK POLSKA ,którego zawodniczka Hannia Marciniak zdobyła brązowy medal.
Dziękujemy także za wsparcie naszego sponsora firmę #Spokey.”